Załóż bloga Zaloguj sięSenior Plus - meble i wyposażenie do domu seniora

Rehabilitacja i wypoczynek, plac z ogrodem

Autor seniorplus in wpisy - 28 Lis, 2017

Senior+ Wigor przygotował ofertę nie tylko kompleksowego wyposażenia Państwa placówki, ale również jego otoczenia w estetyczne, wygodne i trwałe elementy rehabilitacji seniorów.

alt

Wśród wyposażenia zewnętrznego nie może zabraknąć wygodnych ławeczek czy zestawów ogrodowych ze stolikiem. Dzięki nim Seniorzy będą mogli więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu, siedząc wygodnie w ogrodzie.

alt

Dla Domów Seniora, które posiadają więcej przestrzeni i chciałyby zagospodarować ją w sposób, który spodoba się aktywnym ruchowo Seniorom, proponujemy sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

alt

Urządzenia do ćwiczeń nie tylko zapewniają seniorom ruch, ale także mogą wspomagać procesy rehabilitacyjne czy przeciwdziałać obniżającej się z wiekiem sprawności ruchowej. Urządzenia są wytrzymałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne.

 


  1. Expert Option Komentarze

    21 Gru 2017, 06:10

    Hello! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be ok. I'm absolutely enjoying your blog and look forward to new updates.

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
 authimage

RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.